Zayıflamak İstiyorum

Gökmen Gök, Seçil Kenar

Bugüne kadar birçok diyet kitabı okudunuz, dergi ve gazetelerden onlarca diyet kesip uygulamaya çalıştınız, şok, mucize, hızlı kilo verdiren diyetler, 1 haftada 5 kg diyeti, kan grubu diyeti, İsveç diyeti gibi yüzlerce diyet denediniz. Yine de başarılı olamadınız. Hatta verdiğiniz kiloların daha fazlasını aldınız. “Aradığınız mucize kendinizde”, zayıflamanın tek yolu; hayat tarzınızı değiştirmekte.

Okuduğunuz kitaplardaki önerilere uymaya çalıştınız. Akşam 18:00’dan sonra hiçbir şey yeme gibi öneriler verildi size diyet kitaplarında oysa siz sabaha karşı uyuyorsunuz. Protein metabolizmayı hızlandırır bol bol et ye, oysa siz et yemiyorsunuz Yani bu önerilerin çoğu size uymadı, yine de denediniz, kaç gün dayandınız? Okuyacağınız bu kitapta size uymayan, yapamayacağınız öneriler yok. Mucize diyetler yok.

Bu kitapta insanların farklı yaşam tarzlarının diyetisyen yardımı ile değiştirerek başarıya nasıl ulaştığını anlatan hikâyelerini, yaşam tarzı değişikliği önerileri, diyet önerileri, bilimsel veriler, doktor, psikolog, psikiyatrist röportajları ile göreceksiniz.

Hangi yaşam sizinkine benziyor; ev hanımı, öğrenci, vejetaryen, az yiyerek sürekli kilo alan, seyahatlerde ne tüketeceğini bilemeyen?

Bizimle birlikte çalışan “Onlar başardı” ya siz? Sıra sizde, siz de hayatınıza uymayan diyetleri zorla uygulamak yerine örneklerle hayatınızı nasıl değiştireceğinizi öğrenin. Değişim şimdi başlıyor.

Satın Almak İstiyorum

Zayıflamak İstiyorum